Konserwator wózków widłowych
Zapisz się na kurs i zdobądź uprawnienia konserwatora wózków widłowych. Organizujemy egzaminy przed komisją UDT i załatwiamy wszystkie formalności. Zajęcia prowadzą doświadczeni praktycy.
Konserwator wózków widłowych – uprawnienia UDT
Uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego są niezbędne do wykonywania zawodu konserwatora wózków widłowych. Warunkiem uzyskania zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT jest ukończenie kursu i zdanie egzaminu państwowego, który składa się z części teoretycznej i praktycznej. Wykwalifikowana kadra instruktorów ośrodka szkoleniowego KWP Poland kompleksowo przygotuje Cię do zdania egzaminu przed komisją UDT.
Skorzystaj z wiedzy i umiejętności praktyków, aby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zwiększyć szanse na rynku pracy z uprawnieniami konserwatora UDT.
Zapytaj o szkolenieDlaczego warto przejść kurs konserwatora wózków widłowych w KWP?
Ekspresowe ustalanie terminu
Indywidualnie podchodzimy do startu i przebiegu Twojego kursu na konserwatora wózków widłowych, dopasowując terminy i miejsce szkolenia do Twoich oczekiwań i wymagań.
Próbny egzamin
Udostępniamy przykłady oficjalnych pytań egzaminacyjnych i przeprowadzamy próbny egzamin na konserwatora wózków widłowych, żeby jeszcze lepiej przygotować Cię do sprawdzianu przed komisją UDT.
Załatwianie formalności
Formalności w urzędzie załatwiamy za Ciebie, dzięki czemu oszczędzasz czas i możesz skupić się wyłącznie na przyswajaniu wiedzy i umiejętności praktycznych od doświadczonych instruktorów.
Czym zajmuje się konserwator wózków widłowych?
Wózki widłowe zaliczamy do kategorii urządzeń transportu bliskiego (UTB), wykorzystywanych do prac przy załadunku i przenoszeniu różnego rodzaju towarów, zwykle na krótkich dystansach, a także do umieszczania ich na niewielkich wysokościach Wózki widłowe znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu oraz w budownictwie. Kontrolę nad użytkowaniem tego typu sprzętu sprawuje Urząd Dozoru Technicznego.
Zadaniem konserwatora wózków widłowych, który ma uprawnienia UDT, jest regularna weryfikacja stanu technicznego urządzenia, a także bieżące usuwanie awarii i usterek.
Zapytaj o szkoleniaJak przebiega kurs na konserwatora wózków widłowych w KWP?
Sprawdź, jak przebiega kurs na konserwatora wózków widłowych w KWP Poland. Poznaj przykładowe pytania egzaminacyjne i kluczowe zadania.
Jak zdobyć uprawnienia konserwatora wózków widłowych?
Zapisz się na kurs dla konserwatorów wózków widłowych w KWP Poland, podczas którego realizujemy program, zatwierdzony przez UDT. Przygotuj się do egzaminu, dzięki któremu otrzymasz uprawnienia konserwatora UDT. Podczas zajęć zapoznasz się m.in.: z ogólnymi informacjami o dozorze technicznym, instrukcjami i dokumentacją techniczną wózków widłowych, z obowiązującymi normami, dotyczącymi urządzeń oraz warunkami dozoru technicznego.
Poznasz także obowiązujące przepisy BHP, budowę wózków widłowych, plan konserwacji oraz zasady eksploatacji i czyszczenia urządzeń. Zdobytą wiedzę i umiejętności utrwalisz podczas egzaminu próbnego. W cenę kursu w KWP Poland wliczony jest również państwowy egzamin przed komisją UDT.
Poznaj opinie naszych klientów
Zapisz się na kurs!
Zdobądź uprawnienia konserwatora wózków widłowych.
Kurs na konserwatora wózków widłowych
– najczęściej zadawane pytania
Co daje kurs konserwatora wózków widłowych?
Ukończenie kursu konserwatora wózków widłowych w KWP Poland pozwala zdać egzamin przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego i otrzymać zaświadczenie kwalifikacyjne (legitymację UDT) do wykonywania zawodu konserwatora.
Jakie warunki trzeba spełnić przed przystąpieniem do kursu na konserwatora wózków widłowych?
Warunkami uczestnictwa w kursie na konserwatora wózków widłowych w KWP Poland są: pełnoletniość, zaświadczenie lekarskie, potwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu konserwatora oraz wykształcenie co najmniej podstawowe.
Jak długo ważne są uprawnienia konserwatora wózków widłowych?
Uprawnienia konserwatora wózków widłowych są ważne przez 5 lat.
Jakie są obowiązki konserwatora wózków widłowych?
Konserwator wózków widłowych wykonuje czynności, związane z konserwacją, przeglądem oraz przygotowaniem sprzętu do odbioru przez UDT.