ciekawostki, nowości, prawo

BLOG

Podnośniki Magni - podnośnik dla Twojej firmy

Podnośniki Magni - podnośnik dla Twojej firmy

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem maszyny do swojej firmy- czy to do użytku własnego, czy do wynajmu, warto zainteresować się podnośnikami marki Magni. Jest to ceniona firma produkująca podnośniki nożycowe, przegubowe oraz teleskopowe, znane od lat na całym świecie. Jako oficjalny dealer Magni w Polsce, posiadamy do sprzedaży wszystkie maszyny dostępne w ofercie Magni.

Dlaczego warto wybrać podesty Magni pisaliśmy jakiś czas temu w innym artykule tutaj.

Szkolenia na wózki widłowe w Legnicy

Szkolenia na wózki widłowe w Legnicy

Gdzie i jak zdobyć uprawnienia do obsługi maszyn budowalnych?

Ośrodek szkoleniowy KWP Poland zajmuje się prowadzeniem szkoleń wraz z egzaminami UDT na operatorów maszyn takich jak wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome, suwnice, HDS oraz szkolenia SEP, BHP i szkolenia z pierwszej pomocy. 

Podnośniki Magni w zakładzie przemysłowym i na budowie

Podnośniki nożycowe to maszyny charakteryzujące się tym, że unoszą się w linii prostej do góry. Na rynku istnieje wiele rodzajów podnośników nożycowych, produkowanych przez różne firmy. Mogą być elektryczne i spalinowe, a firma Magni oferuje również jeden model podnośnika z napędem ręcznym.
Podnośniki nożycowe Magni to nowoczesne, w pełni bezpieczne maszyny, dla wymagających klientów. Praca z wykorzystaniem maszyn Magni przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Podnośniki Magni w zakładzie przemysłowym i na budowie
Przenoszenie zakładów do nowej lokalizacji

Przenoszenie zakładów do nowej lokalizacji

Kiedy zarząd firmy zdecyduje o przeniesieniu jej do nowej lokalizacji, osoby odpowiedzialne rozpoczynają planowanie relokacji. Istnieje kilka ważnych elementów, które warto wziąć pod uwagę, planując przenosiny firmy oraz zatrudniając firmę do relokacji. To ważne, aby relokacja była przemyślana i zaplanowana, aby wszystkie jej etapy przebiegły pomyślnie.

Montaż, demontaż, instalacje maszyn i urządzeń w toku produkcyjnym

Przenosiny maszyn w fabryce to zawsze duże wyzwanie. Zaplanowanie demontażu starych maszyn oraz montaż nowych wymaga dokładnego zaplanowania, przemyślenia wielu kwestii. W przypadku linii produkcyjnych, gdzie produkcja przebiega stale, warto wziąć pod uwagę wszystkie warunki i zaplanować relokację tak, aby uniknąć zatrzymania produkcji lub też jak najbardziej ograniczyć ich przerwy w pracy.

Montaż, demontaż, instalacje maszyn i urządzeń w toku produkcyjnym
Logo KWP
KWP to firma specjalizująca się w obsłudze obiektów przemysłowych, budowlanych z zakresu dostarczenia usług związanych z bezpieczeństwem pracy na wysokości.
KWP POLAND Sp. z o.o.

ul. Poznańska 29k,
59-220 Legnica

KRS: 0000715860
REGON: 369348651

? 2019 JoomShaper, All Right Reserved