ciekawostki, nowości, prawo

BLOG

Poznaj korzyści długoterminowego wynajmu maszyn do obsługi obiektów

Poznaj korzyści długoterminowego wynajmu maszyn do obsługi obiektów

Techniczna obsługa obiektów wymaga zastosowania szeregu maszyn. Często konieczne jest przeprowadzenie napraw na wysokości, wykonanie instalacji czy też konserwacja. Na szczęście nie musisz kupować wszystkich tych sprzętów. Możliwy jest długoterminowy wynajem maszyn.

Obsługa obiektów - długoterminowy wynajem maszyn

Właściciel obiektu powinien zadbać o stałą obsługę, związaną z naprawami, konserwacjami, instalacjami, remontami. Chodzi zarówno o bezpieczeństwo, jak też komfort użytkowania i stały dostęp do mediów. Nie bez znaczenia pozostaje estetyka obiektu, zatem szeroko pojęte remonty także są wykonywane.

Prace tego typu są realizowane w każdym obiekcie budowlanym, niezależnie od jego przeznaczenia. To formalny obowiązek, dlatego wszystkie prace muszą być odpowiednio udokumentowane. Każdemu właścicielowi obiektu zależy na tym, by prace w tym zakresie zostały wykonane fachowo. Dlatego zastosowanie znajdują profesjonalne maszyny, takie jak podesty ruchome nożycowe i przegubowe bądź wózki widłowe.

Zakup takiej maszyny wiąże się z dużym wydatkiem. Na jednorazowej opłacie się nie kończy, ponieważ maszynę trzeba poddawać stałym przeglądom, konserwacjom, serwisom. Należy ją również odpowiednio przechowywać i transportować. Aby uniknąć wszystkich tych niepotrzebnych kosztów, warto zastanowić się nad długoterminowym wynajmem maszyn.

Długoterminowy wynajem maszyn - korzyści

W przypadku długoterminowego wynajmu maszyn oszczędzasz czas i pieniądze. Firma wynajmująca dostarcza Ci maszynę, zatem nie musisz przejmować się transportem. Korzystając z wynajmu w KWP możesz liczyć także na serwis maszyny i regularne przeglądy. Obowiązki w zakresie resursu i dokumentacji UDT także leżą po stronie firmy wynajmującej. Możesz mieć pewność, że trafią do Ciebie maszyny z aktualnymi decyzjami UDT, sprawne i bezpieczne w użytkowaniu.

Kolejną korzyścią jest szeroki wybór i elastyczność oferty. W zależności od potrzeb, możesz wynajmować różne maszyny, o różnych parametrach i przeznaczeniu. Możesz także wyposażyć się w osprzęt i tym samym szybko zmienić funkcję maszyny. Decydując się na współpracę z KWP, możesz dodatkowo liczyć na możliwość wynajmu wszelkich akcesoriów. Dostępne są pasy zabezpieczające, szelki i inne akcesoria ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa. Oferta dodatkowych akcesoriów jest szeroka, zatem warto skontaktować się bezpośrednio z KWP, aby zapoznać się ze szczegółami.

Tym, co dodatkowo wyróżnia KWP jest dostępność maszyn, podestów i wózków widłowych najlepszych producentów. Możesz wynająć zarówno maszyny odpowiednie do robót na zewnątrz, jak i te przeznaczone do wnętrz. W celu obsługi technicznej obiektów najczęściej wynajmowane są podnośniki i wózki widłowe elektryczne. Maszyny tego typu odznaczają się kompaktowymi rozmiarami, są wyposażone w niebrudzące ogumienie, a ze względu na elektryczny napęd są bezpieczne do zastosowania w obiektach. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać maszynę odpowiednio względem przeznaczenia!

Logo KWP
KWP to firma specjalizująca się w obsłudze obiektów przemysłowych, budowlanych z zakresu dostarczenia usług związanych z bezpieczeństwem pracy na wysokości.
KWP POLAND Sp. z o.o.

ul. Poznańska 29k,
59-220 Legnica

KRS: 0000715860
REGON: 369348651

? 2019 JoomShaper, All Right Reserved