ciekawostki, nowości, prawo

BLOG

Podnośniki Magni - podnośnik dla Twojej firmy

Podnośniki Magni

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem maszyny do swojej firmy- czy to do użytku własnego, czy do wynajmu, warto zainteresować się podnośnikami marki Magni. Jest to ceniona firma produkująca podnośniki nożycowe, przegubowe oraz teleskopowe, znane od lat na całym świecie. Jako oficjalny dealer Magni w Polsce, posiadamy do sprzedaży wszystkie maszyny dostępne w ofercie Magni.

Dlaczego warto wybrać podesty Magni pisaliśmy jakiś czas temu w innym artykule tutaj.

Podnośniki nożycowe Magni w KWP Poland.

Tak zwane „nożycówki” to bardzo kompaktowe i uniwersalne podnośniki- zajmują tylko tyle miejsca, jakie wymiary ma platforma. Oferujemy podnośniki nożycowe o wysokościach od 6 metrów roboczych, aż do 22 metrów wysokości roboczej. Wysokość podnoszenia należy dostosować do swoich potrzeb, ale jak widać firmy o zróżnicowanych potrzebach znajdą u nas coś dla siebie. Na podestach nożycowych pracować może  nawet 6 osób, a maksymalne obciążenie to 750 kg. Największy podest nożycowy, posiadający powyższe cechy, ma masę własną 13 ton, a napędzany jest dieslem. Dla porównania najmniejsza nożycówka z napędem elektrycznym waży 900 kg, a jedyna dostępna maszyna z napędem ręcznym- waży 500 kg. Ich wysokość robocza to 6 metrów, a udźwig do 240 kg. Niektóre podnośniki nożycowe posiadają wysuwany podest, tzw. balkon, który pozwala na dostęp do nieco bardziej oddalonych miejsc pracy.

Charakterystyka dostępnych do sprzedaży w KWP POLAND podnośników przegubowych Magni.

Podnośniki przegubowe Magni o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, dostępne są w wysokościach od 20 do 30 metrów roboczych, a ich udźwig od 230 kg do 450 kg. Podnośniki przegubowe przydatne są w pracach zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Sprawdzają się w sytuacji potrzeby dotarcia do trudnodostępnych miejsc, dachów, kominów itp. W przypadku podnośników przegubowych musimy liczyć się z większymi wymiarami transportowymi niż w przy nożycówkach, jednak specyfika niektórych prac na wysokości wymaga użycia takich maszyn.

Podnośnik teleskopowy Magni - połączenie nożycówki i przeguba?

Teleskopowy podnośnik, który posiadamy w ofercie KWP Poland łączy w sobie cechy podnośników nożycowych i przegubowych. Jego maksymalna wysokość robocza to ponad 11 metrów, a udźwig w koszu – 200 kg. Podnośnik Magni MJP 11.5 to maszyna o napędzie elektrycznym, o niewielkich wymiarach zewnętrznych  2,72 m  x 1,99 m x 1 m- czyli naprawdę kompaktowa maszyna. Pracować mogą na niej 2 osoby, a niebrudzące koła pozwalają na wjazd na każdy typ posadzki.

Finansowanie Magni – zakup w KWP Poland

Jeśli podjąłeś już decyzję, że chcesz zakupić maszynę Magni, skontaktuj się z naszym specjalistą sprzedaży, który pomoże Ci wybrać odpowiedni podnośnik dla Twoich potrzeb. Nasz specjalista nie tylko dobierze dla Ciebie podnośnik, ale i przedstawi Ci ofertę finansowania zakupionych u nas maszyn. Dzięki naszej współpracy z przedstawicielami wielu banków pomożemy Ci znaleźć leasing dopasowany do Twoich możliwości finansowych. Numer telefonu w sprawie zakupu maszyn Magni znajdą Państwo w zakładce kontakt.  Siedziba naszej firmy znajduje się w Legnicy, ale zakupione u nas maszyny Magni sprzedajemy w całej Polsce.

Logo KWP
KWP to firma specjalizująca się w obsłudze obiektów przemysłowych, budowlanych z zakresu dostarczenia usług związanych z bezpieczeństwem pracy na wysokości.
KWP POLAND Sp. z o.o.

ul. Poznańska 29k,
59-220 Legnica

KRS: 0000715860
REGON: 369348651

? 2019 JoomShaper, All Right Reserved