WÓZEK WIDŁOWY Wynajem maszyn do transportu bliskiego ładunków

WIDLAK

Image

Wózek widłowy - są niezbędne w branży logistycznej, przemysłowej, zaopatrzeniowej czy transportowej. Ich zastosowanie znacznie ułatwia organizację pracy związaną z transportem, przenoszeniem najróżniejszych elementów, towarów.

W ofercie KWP Poland znajdziecie Państwo wózki widłowe o:

  • napędzie elektrycznym
  • napędzie spalinowym
  • napędzie LPG

Do pobrania

Wózek widłowy

Image

Dlaczego warto wybrać właśnie wózek widłowy?

Wózek widłowy - jest pojazdem mechanicznym, samojezdnym, wyposażonym w napęd elektryczny, spalinowy lub gazowy. Na terenie magazynów stosowane są wózki widłowe elektryczne/gazowe, ze względu na brak emisji spalin. Co więcej, wózki widłowe pozwalają na podnoszenie elementów na wysokość kilku metrów, a ich udźwig wynosi nawet do 15 ton.

W jakich sytuacjach wózek widłowy jest użyteczny?

Maszyny te wykorzystywane są przede wszystkim w szeroko pojętej branży logistycznej, magazynowej czy przemysłowej. Wózek widłowy może być użytkowany w celu przewożenia najróżniejszych towarów dostępnych na terenie magazynu - lecz nie tylko. Wózki widłowe posiadają szeroki wachlarz zastosowań, tj. stosowane są na etapie rozładunku i załadunku towarów, przewożenie ciężkich elementów, takich jak części produkcyjne, materiały budowlane, odpady budowlane, rolnicze i inne.

Ze względu na wielokrotność zastosowań w ofercie posiadamy: wózki widłowe elektryczne, wózki widłowe wysokiego składowania, wózek widłowy spalinowy, a także wózki widłowe gazowe do zastosowania na placu budowy, tartaku czy w rolnictwie, gdzie podłoże nie jest wyrównane.

Wózek widłowy - wynajem czy zakup?

W KWP oferujemy używane lub nowe maszyny budowlane na sprzedaż, lub wynajem. To właśnie ta druga opcja stanowi obecnie najistotniejszy element naszej oferty. Również gdy chodzi o wózek widłowy, wynajem jest opcją atrakcyjną. Ile kosztuje wózek widłowy? Ceny mogą być różne, zależnie od jakości sprzętu i jego wieku. Natomiast wynajem maszyn wiąże się z niewielkimi kosztami, zwłaszcza w porównaniu z kosztami zakupu. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość napraw i serwisowania. W KWP zapewniamy szybki serwis maszyn, dzięki czemu działalność firmy nie jest zakłócona. Specjalizujemy się również w transporcie maszyn, w Polsce i za granicą. Zarówno wózki widłowe, jak i pozostałe maszyny posiadają ważne decyzje UDT i są poddawane przeglądom wynikającym z DTR.

Jak zdobyć uprawnienia na wózek widłowy?

Gdzie zrobić uprawnienia na wózki widłowe? W KWP organizujemy kursy na wózki widłowe! Jak wygląda egzamin UDT na wózki widłowe, ile trwa kurs i jakie zagadnienia są na nim poruszane? Egzamin na wózki widłowe to zagadnienie, które budzi wiele emocji. Konieczna jest wiedza z zakresu budowy wózka, w tym również konstrukcji silnika czy innego napędu. Należy przystąpić także do części praktycznej, by wykazać umiejętność prawidłowego operowania maszyną. Wszystko to jest elementem naszych szkoleń!

Nie trać czasu na poszukiwanie sprzętu! Współpracując w wynajmie, zakupie sprzętu z KWP Poland Sp. z o.o. otrzymacie Państwo:

  • elastyczny wybór sprzętu dostosowany do potrzeb wysokości jak i szerokości obiektu, prac pomiędzy linią produkcyjną, regalami czy w trudno dostępnych miejscach
  • kompaktowe maszyny przystosowane do prac w obiektach: niebrudzące koła, akumulatory żelowe, zasięg boczny
  • na potrzeby wynajmu długoterminowego możliwość nowego sprzętu z opcją odkupu
  • rozwiązania zabezpieczające: dodatkowe oświetlenie pozycyjne, szelki zabezpieczające, półki narzędziowe, gps, filtr cząstek czy system uruchomienia maszyny indywidualnym kodem pracownika
  • czas związany z poszukiwaniem maszyn w razie nagłej potrzeby
  • współpracujemy z producentami tym samym mamy możliwość zakupu maszyn spersonalizowanych pod konkretne prace
  • bezpieczeństwo techniczne: serwis, konserwacja, przygotowanie, wyposażenie podnośnika zawsze odpowiada zapisom instrukcji obsługi jak i przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.
Jesteś zainteresowany
wynajmem maszyn?
Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegółowe informacje.
Image
KWP to firma specjalizująca się w obsłudze obiektów przemysłowych, budowlanych z zakresu dostarczenia usług związanych z bezpieczeństwem pracy na wysokości.
ul. Poznańska 29k
59-220 Legnica, PL
© 2019 JoomShaper, All Right Reserved