PODNOŚNIK PRZEGUBOWY Wynajem maszyn do prac na wysokości

WYSOKO

Image
W KWP stawiamy na jakość i profesjonalizm. Oferujemy maszyny budowlane z ważnymi decyzjami UDT. W naszej ofercie znaleźć można podnośniki przegubowe, teleskopowe, czyli popularny podest do zadań specjalnych. Oprócz tego oferujemy szereg usług dodatkowych, jak serwis, transport czy kursy dla operatorów maszyn.

W ofercie KWP Poland znajdziecie Państwo podnośniki przegubowe o:

Do pobrania

Podnośnik przegubowy elektryczny

Image

Dlaczego warto wybrać podnośnik przegubowy elektryczny?

Podnośniki przegubowe to najlepsze rozwiązanie, gdy chodzi o pracę na dużych wysokościach w miejscach trudno dostępnych tj. alejki z regałami, praca nad linią produkcyjną. Maszyny posiadają ramię, którego konstrukcja zapewnia wysokość podnoszenia, zasięg boczny maszyny oraz możliwość obrotu ramienia, co pozwala na precyzyjność wykonywania prac przez operatora
Bezpieczeństwo pracy zapewniają barierki kosza, uchwyty do wpięcia szelek oraz coraz częściej stosowanym fabrycznie systemie zabezpieczeń przeciw - zgnieceniowy SkyGuard.

Funkcjonalny podnośnik przegubowy elektryczny

Podnośnik przegubowy elektryczny nie emituje hałasu czy spalin, dlatego może być z powodzeniem użytkowany wewnątrz obiektów. Jego kompaktowe rozmiary umożliwiają swobodne poruszanie się alejkami sklepów czy magazynów. Zwyżka koszowa powinna poruszać się po utwardzonym terenie i może być wykorzystana do prac wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

Ogromną zaletą zwyżek przegubowych jest możliwość manewrowania podnośnikiem również w pozycji poziomej, a także możliwość jazdy przy podniesionym podeście. Typowy podnośnik przegubowy elektryczny daje możliwość obrotu o 360 stopni. Ich dodatkowym atutem jest kosz obrotowy, który zapewnia komfort pracy nawet w trudnych warunkach i w miejscach trudno dostępnych. Podnośnik przegubowy elektryczny umożliwia funkcjonalne sterowanie z kosza, a dzięki dużemu skrętowi kół dają możliwość dużej manewrowości. Ponadto ich integralną częścią są czujniki przeciążenia, dlatego maszyny te są praktycznie bezawaryjne, a naprawa bezproblemowa. Jakościowy podnośnik przegubowy elektryczny może działać nawet do 16 godzin bez ładowania.

Do jakich prac wykorzystasz podnośniki przegubowe elektryczne:

  • prace remontowe, inwentaryzacje, prace porządkowe
  • prace montażowe tj. montaż instalacji elektrycznej, klimatyzacja, regały magazynowe
  • prace przy linii produkcyjnej do serwisu, konserwacji maszyn

Podnośnik przegubowy spalinowy

Image

Podnośnik przegubowy spalinowy wysokiej jakości

Podnośnik przegubowy spalinowy z reguły wyposażony jest w napęd 4x4. Dzięki zastosowaniu napędu na cztery koła maszyna bezproblemowo porusza się po nieutwardzonej i niewyrównanej nawierzchni. To podstawowa różnica oddzielająca podnośniki przegubowe spalinowe od elektrycznych. Podnośnik spalinowy może być użytkowany również w pomieszczeniach, warunkiem jest doskonała wentylacja - takie rozwiązanie stosowane jest jednak wyłącznie w sytuacjach, gdzie nie można zastosować innego rozwiązania. Podnośnik przegubowy sprawdzi się jako podest do prac wysokościowych, takich jak remont obiektów, mycie okien biurowców, montaż instalacji różnego typu oraz montaż konstrukcji stalowej czy drewnianej. KWP proponujemy podnośniki producentów takich jak Genie, JLG czy Haulotte, aby zapewnić odpowiedni wybór parametrów niezbędnych do prac dla naszych Klientów. Co więcej, wszystkie oferowane przez nas maszyny posiadają ważne decyzje Urzędu Dozoru Technicznego UDT i poddawane są przeglądom konserwacyjnym. Można mieć zatem pewność, że podnośnik przegubowy spalinowy posłuży firmie przez długi czas, a bezpieczeństwo pracowników nie będzie zagrożone.

Zalety wynajmu podnośników od KWP

Znając potrzeby przedsiębiorców, wychodzimy z inicjatywą i proponujemy wynajem maszyn budowlanych. Zakup maszyny budowlanej to duży wydatek, często niepotrzebny. Z czasem pojawiają się kolejne koszty, związane z konserwacją maszyny, jej magazynowaniem, regularnymi przeglądami i transportem. Z kolei w przypadku wynajmu z maszyny korzystać można zawsze wtedy, gdy rzeczywiście jest potrzebna. Wynajem możliwy jest w każdej chwili, podobnie jak wymiana maszyny na kolejną, zależnie od zmieniających się potrzeb wysokości maszyny czy napędu spalinowego na elektryczny. Wydatki związane z jej przechowaniem i przeglądami leżą po stronie firmy wynajmującej. W dodatku również koszty serwisowania leżą w tym wypadku po naszej stronie. Kolejną propozycją jest transport maszyny pod wskazany adres. Dlatego przedsiębiorcy współpracujący z KWP mogą liczyć na pełen komfort. Jakie jeszcze usprawnienia wyróżniają naszą ofertę? To między innymi możliwość przygotowania maszyn i dokumentacji do rejestracji czy do badań okresowych w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Szkolenia dla operatorów maszyn - podnośnik przegubowy

Operator maszyn budowlanych powinien posiadać uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego. W tym celu należy zdać egzamin przed UDT, zatem wskazane są uprzednie szkolenia przygotowujące. Gdzie takie kursy odbyć? Nasi klienci nie muszą szukać daleko, ponieważ organizujemy szkolenia dla operatorów maszyn. Kursy mogą odbywać się także w językach obcych - niemieckim, ukraińskim, rumuńskim. Na szkoleniach nie skupiamy się wyłącznie na teorii, ale ich istotnym elementem jest wiedza praktyczna. Przygotowanie do egzaminów dla operatorów jest więc gruntowne i dające możliwości zdania egzaminu w pierwszym terminie.

Dlaczego warto z nami współpracować? Ponieważ mamy za sobą lata doświadczeń - nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju. Oprócz wynajmu oferujemy zarazem sprzedaż nowych i używanych podnośników, wózków widłowych, ładowarek teleskopowych i części zamiennych. Serwis, transport, szkolenia i nieustanna dbałość o jakość oferowanych sprzętów to dla nas zupełna podstawa. Jej dopełnieniem jest profesjonalna obsługa na wielu płaszczyznach. Zatem nasi klienci mogą liczyć na pomoc w każdej sytuacji, niezależnie od potrzeb. Zapraszamy do kontaktu - omów szczegóły, rozpocznij współpracę i nie martw się o jakość maszyn budowlanych czy szkolenia pracowników.

Nie trać czasu na poszukiwanie sprzętu! Współpracując w wynajmie, zakupie sprzętu z KWP Poland Sp. z o.o. otrzymacie Państwo:

  • elastyczny wybór sprzętu dostosowany do potrzeb wysokości jak i szerokości obiektu, prac pomiędzy linią produkcyjną, regalami czy w trudno dostępnych miejscach
  • kompaktowe maszyny przystosowane do prac w obiektach: niebrudzące koła, akumulatory żelowe, zasięg boczny
  • na potrzeby wynajmu długoterminowego możliwość nowego sprzętu z opcją odkupu
  • rozwiązania zabezpieczające: dodatkowe oświetlenie pozycyjne, szelki zabezpieczające, półki narzędziowe, gps, filtr cząstek czy system uruchomienia maszyny indywidualnym kodem pracownika
  • czas związany z poszukiwaniem maszyn w razie nagłej potrzeby
  • współpracujemy z producentami tym samym mamy możliwość zakupu maszyn spersonalizowanych pod konkretne prace
  • bezpieczeństwo techniczne: serwis, konserwacja, przygotowanie, wyposażenie podnośnika zawsze odpowiada zapisom instrukcji obsługi jak i przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.
Jesteś zainteresowany
wynajmem maszyn?
Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegółowe informacje.
Image
KWP to firma specjalizująca się w obsłudze obiektów przemysłowych, budowlanych z zakresu dostarczenia usług związanych z bezpieczeństwem pracy na wysokości.
ul. Poznańska 29k
59-220 Legnica, PL
© 2019 JoomShaper, All Right Reserved