ŁADOWARKA TELESKOPOWA Wynajem maszyn do transportu bliskiego ładunków

ŁADOWARKA

Image

Ładowarka teleskopowa posiada wiele zastosowań. Pozwala na przenoszenie ładunków oraz przeprowadzanie prac montażowych na wysokości. Dzięki dodatkowemu osprzętowi takiemu jak kosz, hak czy zawiesie, można dostosowywać jej funkcje ładowarki do swoich potrzeb.

Do pobrania

Ładowarka teleskopowa

Image

Jakie parametry mają ładowarki teleskopowej?

Maszyna ta posiada w pełni obrotowy wysięgnik oraz kabinę, dzięki temu zarówno zwiększa się możliwości przenoszenia ładunku, jak również jego bezpieczeństwo poprzez poprawienie widoczności operatora. W zależności od modelu, ładowarki teleskopowe mogą umożliwiać wysięg na poziomie do 28 metrów, a udźwig do 7 ton. Zdecydowaną zaletą ładowarek teleskopowych jest napęd 4x4, co daje możliwość przejazdu po nieutwardzonym terenie.

Szkolenia na operatora ładowarki teleskopowej.

Aby obsługiwać ładowarkę teleskopową należy posiadać uprawnienia UDT kat. 1 (wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem). Aby uzyskać uprawniania na operatora ładowarki teleskopowej należy ukończyć kurs w ośrodku szkoleniowym oraz zdać egzamin z wynikiem pozytywnym, przeprowadzony przez Urząd Dozoru Technicznego. Bez uzyskania takich uprawnień, nie jest możliwe obsługiwanie ładowarki teleskopowej.

Nie trać czasu na poszukiwanie sprzętu! Współpracując w wynajmie, zakupie sprzętu z KWP Poland Sp. z o.o. otrzymacie Państwo:

  • elastyczny wybór sprzętu dostosowany do potrzeb wysokości jak i szerokości obiektu, prac pomiędzy linią produkcyjną, regalami czy w trudno dostępnych miejscach
  • kompaktowe maszyny przystosowane do prac w obiektach: niebrudzące koła, akumulatory żelowe, zasięg boczny
  • na potrzeby wynajmu długoterminowego możliwość nowego sprzętu z opcją odkupu
  • rozwiązania zabezpieczające: dodatkowe oświetlenie pozycyjne, szelki zabezpieczające, półki narzędziowe, gps, filtr cząstek czy system uruchomienia maszyny indywidualnym kodem pracownika
  • czas związany z poszukiwaniem maszyn w razie nagłej potrzeby
  • współpracujemy z producentami tym samym mamy możliwość zakupu maszyn spersonalizowanych pod konkretne prace
  • bezpieczeństwo techniczne: serwis, konserwacja, przygotowanie, wyposażenie podnośnika zawsze odpowiada zapisom instrukcji obsługi jak i przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.
Jesteś zainteresowany
wynajmem maszyn?
Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegółowe informacje.
Image
KWP to firma specjalizująca się w obsłudze obiektów przemysłowych, budowlanych z zakresu dostarczenia usług związanych z bezpieczeństwem pracy na wysokości.
ul. Poznańska 29k
59-220 Legnica, PL
© 2019 JoomShaper, All Right Reserved