PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

POMOC

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna to zespół czynności, które podejmują osoby z najbliższego otoczenia wobec osoby poszkodowanej w przypadku urazu bądź nagłego ataku choroby. Ma to na celu ochronę życia i zdrowia poszkodowanego. Szybka reakcja w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia jest niezwykle ważna, a czynności ratunkowe muszą być wykonywane aż do przyjazdu karetki pogotowia. Aby poznać lub przypomnieć sobie zasady Pierwszej Pomocy, oferujemy szkolenia w zakresie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, prowadzone przez wykwalifikowanego i uprawnionego instruktora - ratownika medycznego. Nasze szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy obejmują część teoretyczną oraz praktyczną i trwają jeden dzień. Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone przez ośrodek szkoleniowy KWP POLAND kończą się wewnętrznym egzaminem, a każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat.

Szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy prowadzimy zarówno w naszym ośrodku szkoleniowym w Legnicy, jak i w siedzibie klienta. W ośrodku szkoleniowym szkolimy osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane. Szkolenia wewnętrzne dla klientów prowadzimy w siedzibie firmy klienta lub naszym ośrodku, w zależności od Państwa zapotrzebowania.

Pomoc w przypadku nagłego wypadku lub ataku choroby może decydować o życiu drugiego człowieka. Aby prawidłowo wykonać czynności ratunkowe, dbając jednocześnie o swoje bezpieczeństwo, warto zainwestować w kurs pierwszej pomocy. Polskie Prawo nadaje nam obowiązek udzielenia pierwszej pomocy, a nieudzielenie jej może skutkować karą pozbawienia wolności do lat 3. (Art. 162. Kodeksu Karnego).

Image
Logo KWP
KWP to firma specjalizująca się w obsłudze obiektów przemysłowych, budowlanych z zakresu dostarczenia usług związanych z bezpieczeństwem pracy na wysokości.
KWP POLAND Sp. z o.o.

ul. Poznańska 29k,
59-220 Legnica

KRS: 0000715860
REGON: 369348651

? 2019 JoomShaper, All Right Reserved