Serwis i konserwacja maszynkompleksowe usługi serwisowe na terenie całego kraju

SERWIS

Image

Wśród oferowanych przez nas usług znaleźć można transport maszyn budowlanych, rolniczych i przemysłowych, a także transport kontenerów. Transport maszyn i kontenerów wymaga zastosowania specjalistycznych rozwiązań. Możemy pochwalić wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze, dlatego można nam zaufać.

Transport maszyn przemysłowych i budowlanych

Bez problemu przewieziemy:

  • maszyny budowlane i specjalistyczne
  • maszyny rolnicze
  • wózki widłowe, podnośniki budowlane, ładowarki teleskopowe
  • kontenery, kioski, baraki
  • maszyny przemysłowe
Posiadamy niezbędne uprawnienia i bogate doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności, a w specjalnych przypadkach korzystamy ze wsparcia sprawdzonych partnerów. Klienci cenią nasz profesjonalizm i 100% zaangażowanie w rzetelny przebieg wszystkich etapów realizacji.

Jak odbywa się transport maszyn?

Przewóz maszyn należy organizować z zastosowaniem dobranych rozwiązań. W tym celu można skorzystać ze specjalnie przystosowanych środków transportu lub dostosować odpowiednio warunki przewozu. W KWP dysponujemy własnym taborem pojazdów ciężarowych, zatem transport maszyn odbywa się w sposób bezpieczny. Pojazdy dostosowujemy względem rodzaju załadunku i jego gabarytów. Dysponujemy niskopodwoziowymi pojazdami z najazdem hydraulicznym, jak i pojazdami ciężarowymi z najazdem ręcznym. Dzięki wykorzystaniu stabilnych platform możliwe jest znaczne ograniczenie kosztów transportu, jak i cennego czasu przeznaczonego na przygotowania, załadunek i przewóz. Proponowane przez nas pojazdy ciężarowe odznaczają się ładownością w przedziale od 16 180 kg do 25 090 kg. Przeprowadzamy transport maszyn, takich jak:

  • maszyny budowlane i specjalistyczne
  • maszyny rolnicze
  • wózki widłowe, podnośniki budowlane, ładowarki teleskopowe
  • kontenery, kioski, baraki
  • maszyny przemysłowe

Transport maszyn wiąże się ze skomplikowanymi procesami. Jako doświadczeni usługodawcy, poszczególne etapy realizacji przeprowadzamy sprawnie i bezpiecznie. Już sam załadunek i rozładunek maszyn o dużej wadze i masie wymaga wiedzy i umiejętności. Jeszcze przed przeprowadzeniem transportu należy odpowiednio dobrać pojazd, lecz także przygotować odpowiednie zabezpieczenia.

Transport kontenerów odbywa się z zastosowaniem odpowiednio przystosowanych pojazdów, podobnie jak jest to w przypadku przewozu maszyn. Przewóz kontenerów z towarami pozwala znacznie zmniejszyć liczbę zastosowanych środków transportu. Kontenery to również tymczasowe obiekty budowlane, a nawet obiekty mieszkalne. Zapewniamy więc także transport kontenerów, takich jak kioski czy baraki.

W jaki sposób odbywa się transport maszyn przemysłowych?

Transport maszyn przemysłowych organizowany jest w oparciu o szczegółowe ustalenia, z uwzględnieniem analizy ryzyka. Dzięki temu można dobrać odpowiedni środek transportu, jak i dodatkowe zabezpieczenia. Stosowane są skrzynie transportowe, podesty, kratownice czy palety. Wykorzystywane są także pasy dociskające bądź odciągi łańcuchowe, a w razie potrzeby również maty antypoślizgowe. Dodatkowo zastosowanie znajdują specjalistyczne środki chemiczne. Wszystko to ma na celu zabezpieczenie maszyn przed zniszczeniem podczas transportu, w tym także przed wilgocią. Załadunek i rozładunek odbywa się z zastosowaniem dostosowanych sprzętów, jak na przykład podnośniki czy wózki widłowe. W KWP przeprowadzamy nie tylko transport maszyn przemysłowych, ale także relokacje linii produkcyjnych i maszyn, w tym ich instalację.

Dlaczego warto zorganizować transport z KWP?

Transport maszyn i kontenerów jest konieczny w wielu sytuacjach. Jedną z nich jest zmiana siedziby firmy lub rozszerzenie działalności na nowe miejscowości. W KWP specjalizujemy się w transporcie maszyn i kontenerów. Dlaczego warto korzystać z usług ekspertów? W KWP posiadamy wymagane uprawnienia, jak również wiedzę i umiejętności.

Oferujemy transport maszyn budowlanych, rolniczych, podnośników, wózków widłowych, kontenerów. Do transportu wykorzystujemy pojazdy ciężarowe z naszych zasobów. Do Państwa dyspozycji są nasi doświadczeni, sprawdzeni kierowcy. W razie potrzeby współpracujemy ze sprawdzonymi, wyspecjalizowanymi partnerami. Dlatego podejmujemy się nawet skomplikowanych zleceń. Wyróżnia nas nie tylko profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, ale także solidność. Wystarczy jeden telefon, by poznać szczegóły oferowanych przez nas rozwiązań i rozpocząć współpracę. Zapewniamy bezpieczny transport maszyn i kontenerów, dlatego w pierwszej kolejności dobieramy pojazd względem potrzeb. Ponadto w KWP oferujemy również wynajem maszyn budowlanych nowych i używanych. W przypadku wynajmu koszty transportu leżą po naszej stronie!

Utrzymanie ruchu to istotny aspekt funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dlatego warto korzystać z usług doświadczonych przewoźników. Działalność w tym sektorze rozpoczęliśmy już w 2012 roku. Obecnie KWP, czyli Kompleksowe Wsparcie Przemysłu to firma szeroko ceniona, ze względu na profesjonalizm, rzetelne podejście i kompleksowość oferowanych rozwiązań.

TABOR

Nazwa
Ładowność
naczepy
Wysokość
ładunku
Długość
naczepy
Szerokość
naczepy
VOLVO FH6XT
niskopodwozie (F-S43), najazdy hydrauliczne
25 090 kg
3,40 m
9,21 m
(do najazdów)
2,52 m
(pozwolenie 3,40 m)
VOLVO FH6XT
niskopodwozie (F-S44), najazdy hydrauliczne
23 787 kg
3,40 m
9,21 m
(do najazdów)
2,52 m
(pozwolenie 3,40 m)
MAN TGS 26 440
niskopodwozie, najazdy hydrauliczne
21 512 kg
3,40 m
9,21 m
(do najazdów)
2,52 m
(pozwolenie 3,40 m)
MAN TGX 26.400
solówka, najazdy ręczne
16 180
3,10 m
6,60 m
2,46 m

Szukasz transportu? Potrzebujesz przewieźć nietypowy ładunek? Zdaj się na nas!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

Posiadamy niezbędne uprawnienia i bogate doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności, a w specjalnych przypadkach korzystamy ze wsparcia sprawdzonych partnerów.

Klienci cenią nasz profesjonalizm i 100% zaangażowanie w rzetelny przebieg wszystkich etapów realizacji.

Zadzwoń - a dopasujemy do Twojego ładunku odpowiednie auto, zaproponujemy dogodny termin i zagwarantujemy najlepszą cenę.
Szukasz profesjonalnego transportu?
Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegółowe informacje.

+48 512 806 941

Logo KWP
KWP to firma specjalizująca się w obsłudze obiektów przemysłowych, budowlanych z zakresu dostarczenia usług związanych z bezpieczeństwem pracy na wysokości.
KWP POLAND Sp. z o.o.

ul. Poznańska 29k,
59-220 Legnica

KRS: 0000715860
REGON: 369348651

? 2019 JoomShaper, All Right Reserved