SERWIS I KONSERWACJA MASZYN kompleksowe usługi serwisowe na terenie całego kraju

SERWIS

Image

Serwis maszyn warto zlecić firmie zewnętrznej. W ten sposób przedsiębiorca może znacznie ograniczyć koszty utrzymania zakładu. Co więcej, rzetelnie i szybko przeprowadzony serwis maszyn pozwala uniknąć przestojów. W KWP oferujemy również opracowanie resursu dla urządzeń UTB.

Image

Serwis maszyn przeprowadzany przez KWP

W KWP oferujemy diagnostykę i serwis maszyn na terenie całego kraju. Podstawową zaletą naszej oferty jest sprawność działania i profesjonalizm. Szybki serwis maszyn umożliwia zachowanie ciągłości prac realizowanych w zakładzie czy na placu budowy. Ponadto, korzystanie z usług naszej firmy wiąże się z zaletami finansowymi. Przedsiębiorca nie musi organizować dodatkowych miejsc pracy dla fachowców. Profesjonalna pomoc jest dostępna zawsze wtedy, gdy jest to konieczne.

Przeprowadzamy serwis maszyn, takich jak podesty ruchome, wózki widłowe czy ładowarki teleskopowe, a także serwis maszyn przemysłowych. Proponujemy również konserwację licznych urządzeń. Wśród nich znajdują się podesty ruchome, wózki jezdniowe, windy i dźwigniki oraz żurawie. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom stworzyliśmy ofertę kompleksową. Dlatego oferujemy także przygotowanie maszyn do przeglądów UDT oraz tworzenie dokumentacji technicznej w celu ich rejestracji.

Oferujemy konserwacje maszyn typu:

? podesty ruchome
? windy załadowcze
? dźwigniki
? wózki jezdniowe (widlaki)
? wózki jezdniowe specjalizowane ze zmiennym wysięgiem: ładowarki teleskopowe
? żurawie typ (hds)

Szybko

Fachowo

Oszczędnie

Resurs początkowy dla urządzeń UTB

Szczególnie istotnym elementem naszej oferty jest resurs początkowy dla urządzeń UTB. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z 30 października 2018 r resurs urządzeń UTB musi być ustalony, a kolejno kontrolowany co roku. Innymi słowy należy określić projektowany okres żywotności dla konstrukcji nośnej UTB, a więc liczbę bezpiecznych cykli pracy oraz godzin eksploatacji. Coroczna kontrola resursu pozwala określić, w jakim stopniu resurs został już wykorzystany.

Resurs urządzeń UTB wiąże się także z prowadzeniem odpowiedniej ewidencji. Dlatego w KWP nie tylko wykonujemy resurs urządzeń UTB, ale również prowadzimy dokumentację. Warto w tym miejscu wskazać, jakie urządzenia zaliczane są do kategorii UTB. Są to między innymi żurawie, wciągarki, suwnice, dźwigniki, wyciągi towarowe, podesty ruchome, dźwigi oraz wózki jezdniowe podnośnikowe. Zatem obowiązek określenia resursu dotyczy dużej liczby wykorzystywanych powszechnie maszyn. Warto więc korzystać z usług specjalistów, by ewidencję prowadzić poprawnie. W dodatku tego typu kontrole nie są przeprowadzane bez powodu. Ich stosowanie w połączeniu z regularną konserwacją umożliwia ograniczenie liczby niepotrzebnych remontów.

Takie dokumentowanie pozwala na określenie faktycznie odbytych pełnych cykli pracy pod obciążeniem nominalnym i odniesienie ich do przewidzianej konstrukcyjnie żywotności danego mechanizmu czy konstrukcji. Wynik podany w % daje obraz faktycznego zużycia poszczególnych mechanizmów i pozwala przewidywać konieczność remontów czy wymian UTB minimalizując jednocześnie ryzyko nieplanowanych przestojów czy awarii.

RESURS UTB

1. opracowanie RESURSU początkowego dla urządzeń UTB
2. prowadzenie corocznej ewidencji stopnia wykorzystania
3. kompleksowa obsługa konserwacyjna

Serwis maszyn przemysłowych i budowlanych

Wykonujemy naprawy poszczególnych części, jak na przykład układy hamulcowe czy siłowniki. Oferujemy także części zamienne używane i nowe. Przeprowadzamy remonty generalne ładowarek teleskopowych, podnośników oraz koparek. Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się również naprawa prostowników 24V lub 48V. Nie mniej istotne są pomiary elektryczne SEP do 1kV ?E? i ?D? oraz naprawa podzespołów elektrycznych. Naprawa hydrauliki siłowej, regeneracja siłowników.

Ważnym elementem naszej oferty jest szybki, profesjonalny serwis maszyn przemysłowych. Usterki maszyn przemysłowych są powodem przestojów, a na dodatek stwarzają niebezpieczeństwo w miejscu pracy. Przeprowadzamy szeroko pojętą diagnostykę i naprawę, obejmującą również systemy elektryczne. Zajmujemy się także modernizacją maszyn, konieczną dla prawidłowego funkcjonowania nowoczesnego zakładu. Oprócz serwisu maszyn przemysłowych proponujemy także szereg dodatkowych usług dla przemysłu. Istnieje możliwość relokacji i instalacji maszyn w nowej siedzibie. Przeprowadzamy przemysłowe instalacje elektryczne i technologiczne, jak również osiowanie, montaż osprzętu, posadowienie linii pras, doprowadzenie sprężonego powietrza.

Serwis maszyn wynajmowanych i usługi dla firm zewnętrznych

Ważną częścią naszej oferty jest serwis maszyn budowlanych i przemysłowych wynajmowanych przez KWP. W ofercie wynajmu znaleźć można maszyny do prac na wysokości oraz maszyny do transportu bliskiego ładunków. W przypadku wynajmu przedsiębiorca nie musi martwić się o koszty serwisu maszyn, jak też ich transportu.

Oferujemy także serwis maszyn wyjazdowy ? u Klienta. Działamy na terenie całego kraju! Zatem diagnozujemy, konserwujemy i serwisujemy również maszyny będące w posiadaniu klienta. Jak prezentuje się cennik? Koszt serwisu maszyn ustalany jest z każdym klientem indywidualnie. Zapewniamy bezpłatną wycenę, dlatego klient może świadomie dokonać wyboru naszych usług.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że w KWP dysponujemy sprawdzoną bazą dostawców części, co dodatkowo obniża koszty. Nad realizacją czuwa ekipa doświadczonych specjalistów. Dlatego serwis maszyn odbywa się szybko i bezproblemowo. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego. Warto pamiętać, że oferujemy również wynajem maszyn oraz szkolenia dla operatorów. Ustalenie szczegółów, terminów i kosztów jest możliwe telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Masz UTB i potrzebujesz opracować resurs?
Nie wiesz jak to zrobić lub nie masz na to czasu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

Współpracujemy z wieloma dostawcami lokalnego rynku (hurtownie elektryczne, metalowe, techniczne; firmy usługowe), dzięki czemu nasza oferta jest kompleksowa i korzystna finansowo.

Kluczowym filarem naszej firmy są pracownicy, dlatego tworzymy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych ludzi, którzy terminowo i bezpiecznie wykonują nasze realizacje.

Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia, dlatego KWP gwarantuje swoim Klientom bezpłatną wycenę zlecenia.
Jesteś zainteresowany usługami z dziedziny utrzymania ruchu?
Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegółowe informacje.

+48 508 571 050

Logo KWP
KWP to firma specjalizująca się w obsłudze obiektów przemysłowych, budowlanych z zakresu dostarczenia usług związanych z bezpieczeństwem pracy na wysokości.
KWP POLAND Sp. z o.o.

ul. Poznańska 29k,
59-220 Legnica

KRS: 0000715860
REGON: 369348651

? 2019 JoomShaper, All Right Reserved