RELOKACJE MASZYN relokacje maszyn, instalacje technologiczne, modernizacje

MASZYNY

Image

Relokacje maszyn produkcyjnych są wymagane w wielu sytuacjach. Najczęstszą z przyczyn jest zmiana siedziby, rozszerzenie działalności bądź budowa nowej fabryki. Relokacje maszyn muszą być przeprowadzane przez specjalistów, dysponujących odpowiednią wiedzą i umiejętnościami praktycznymi. Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty KWP Poland!

Image

Zakres prac

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi techniczne z całej gamy szeroko pojętych usług dla przemysłu:

• przemieszczanie maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych
• przemysłowe instalacje elektryczne
• instalacje technologiczne
• utrzymanie ruchu
• modernizacja maszyn
• sprawny i bezpieczny transport relokowanego urządzenia z dowolnego miejsca w kraju i w Europie
• dobór sprzętu do obsługi obiektu
• serwis u Klienta

Proces relokacji dzielony jest na kilka etapów, dlatego oferujemy usługę związaną z:

  • szczegółowe planowanie z uwzględnieniem określonych warunków
  • demontaż, a więc bezpieczne rozłączanie urządzeń, a w razie potrzeby również ich rozbiórka
  • przygotowanie i zabezpieczanie maszyn, by nie doszło do ich uszkodzenia w czasie transportu
  • po przeprowadzeniu rozładunku następuje osiowanie i posadowienie maszyn lub linii produkcyjnych oraz montaż osprzętu
  • kolejnym krokiem jest doprowadzenie mediów: zasilania, sprężonego powietrza,  wody lodowej czy gazów technicznych.
  • stosowane są między innymi wózki widłowe i podesty ruchome, dostępne w ramach współpracy

Jak przeprowadzane są relokacje maszyn?

Relokacja maszyn jest elementem kompleksowej usługi utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym. Proces ten z zasady dzielony jest na kilka etapów. Pierwszym z nich jest szczegółowe planowanie z uwzględnieniem określonych warunków. Kolejno następuje demontaż, a więc bezpieczne rozłączanie urządzeń, a w razie potrzeby również ich rozbiórka. W następnym kroku następuje przygotowanie i zabezpieczanie maszyn, by nie doszło do ich uszkodzenia w czasie transportu. W KWP dbamy, by relokacja maszyn była przeprowadzana bezpiecznie także na etapie załadunku i transportu. W tym celu wykorzystujemy urządzenia o dostosowanych parametrach, jak również pojazdy ciężarowe. Stosowane są między innymi wózki widłowe i podesty ruchome, dostępne w ramach współpracy. Po przeprowadzeniu rozładunku następuje osiowanie i posadowienie maszyn lub linii produkcyjnych oraz montaż osprzętu. Kolejnym krokiem jest doprowadzenie mediów: zasilania, sprężonego powietrza, wody lodowej czy gazów technicznych.

Relokacje maszyn realizowane przez KWP - dlaczego warto?

W KWP możemy pochwalić się szeroką ofertą. Utrzymanie ruchu traktujemy kompleksowo, dlatego w ramach oferty znaleźć można usługi związane z przemysłowymi instalacjami elektrycznymi oraz instalacjami technologicznymi. Nie mniej ważna jest oferowana przez nas modernizacja i serwis maszyn. Istotną częścią naszej oferty jest także dobór odpowiedniego sprzętu do obsługi obiektu. Najważniejsza kwestią jest jednak profesjonalizm naszej ekipy ekspertów.

Tylko doświadczony zespół jest w stanie przeprowadzić realizację tak skomplikowaną, jak relokacja maszyn. Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia wydane przed Urząd Dozoru Technicznego (UDT), Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP).

Stosowane przez nas pojazdy i maszyny są poddawane regularnym przeglądom. Co więcej w KWP przeprowadzamy relokacje maszyn z każdego miejsca w Polsce i Europie. Nie mniej istotne są pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów. Firma KWP Poland jest ceniona za profesjonalizm, terminowość, bezpieczeństwo i zaangażowanie.

Relokacje maszyn i kompleksowe wsparcie przemysłu

Firma KWP - Kompleksowe Wsparcie Przemysłu to zespół specjalistów. Na ten moment możemy pochwalić się ponad 8 - letnim doświadczeniem w sektorze budowlanym i przemysłowym.

Od 2018 roku rozszerzyliśmy ofertę o kompleksowe wsparcie przemysłu. Obecnie współpracujemy w dużej mierze z firmami z branży motoryzacyjnej, elektronicznej czy tekstylnej. Umiejętności i wiedza naszej ekipy pozwoliły nam na utworzenie oferty szczególnie szerokiej.

Dysponując 200 maszynami oraz taborem samochodów ciężarowych jesteśmy w stanie realizować wymagające zlecenia, takie jak relokacje maszyn. Współpracujemy z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami - hurtowniami technicznymi, metalowymi, elektrycznymi czy firmami usługowymi
w branży. Rozbudowana oferta pozwala więc znacznie ograniczyć koszty relokacji.

To jednak nie koniec naszej oferty dla przemysłu. Nasze propozycje dostosowujemy względem potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców. Oferujemy zatem wynajem maszyn do prac na wysokości oraz maszyn do transportu bliskiego ładunku. W sytuacji wynajmu proponujemy bezpłatny serwis maszyn i ich transport w wyznaczone miejsce. Dla firm zewnętrznych świadczymy cały zestaw usług, takich jak utrzymanie ruchu, transport maszyn oraz serwis maszyn, modernizacja i konserwacja maszyn, a także resurs początkowy i coroczny. Przygotowujemy maszyny do rejestracji maszyn
w UDT oraz do przeglądów. Kolejna propozycja to szkolenia dla operatorów maszyn. Organizujemy kursy na podesty ruchome, szkolenia na ładowarki teleskopowe oraz kursy na wózki widłowe.

KWP - Kompleksowe Wsparcie dla Przemysłu to firma, której można zaufać. W celu określenia szczegółowych warunków współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wspólnie wybierzemy odpowiednie rozwiązania, określimy terminy i cenę. Zapraszamy!

Planujesz budowę fabryki, chcesz uruchomić nową produkcję i/lub przemieścić maszyny? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

Współpracujemy z wieloma dostawcami lokalnego rynku (hurtownie elektryczne, metalowe, techniczne; firmy usługowe), dzięki czemu nasza oferta jest kompleksowa i korzystna finansowo.

Kluczowym filarem naszej firmy są pracownicy, dlatego tworzymy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych ludzi, którzy terminowo i bezpiecznie wykonują nasze realizacje.

Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia, dlatego KWP gwarantuje swoim Klientom bezpłatną wycenę zlecenia.
Jesteś zainteresowany usługami z dziedziny utrzymania ruchu?
Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegółowe informacje.

+48 530 000 286

Logo KWP
KWP to firma specjalizująca się w obsłudze obiektów przemysłowych, budowlanych z zakresu dostarczenia usług związanych z bezpieczeństwem pracy na wysokości.
ul. Poznańska 29k
59-220 Legnica, PL
© 2019 JoomShaper, All Right Reserved